Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 września 2021

Dnia 02 października 2021 r. (sobota) na boisku sportowym przy ul. Zagumiennej odbędą się BIEGI WOLNOŚCIOWE oraz POKAZ KADETÓW połączone z obchodami 82 Rocznicy Ostatniej Bitwy Wojny Obronnej 1939 Roku.

 

Celem w/w przedsięwzięcia jest:

  • Uczczenie pamięci i oddanie hołdu Gen. Franciszkowi Kleebergowi i jego Żołnierzom;

  • Upowszechnianie biegania jako najbardziej dostępnej formy rekreacji;

  • Popularyzacja sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych;

  • Promowanie zdrowego stylu życia; 

  • Umocnienie relacji międzypokoleniowych;

  • Promocja i integracja gminy.

BIEGI WOLNOŚCIOWE

               Program minutowy:

  • 10:10 - Otwarcie zawodów 

  • 10:20 - bieg MALUSZKA DO RODZICA (3 lata) – 30 m

  • 10:30 - bieg SKRZATA (4 lata) – 50 m

  • 10:40 - bieg PRZEDSZKOLAKA (5 lat) – 80 m 

  • 10:50 - bieg PRZEDSZKOLAKA (6 lat) – 80 m

  • 11:00 - bieg dziewcząt rocznik 2014/2013 – 200 m 

  • 11:10 - bieg chłopców rocznik 2014/2013 – 200 m 

  • 11:20 - bieg dziewcząt rocznik 2012/2011 – 400 m 

  • 11:30 - bieg chłopców rocznik 2012/2011 – 400 m 

  • 11:40 - bieg dziewcząt rocznik 2010/2009 – 600 m 

  • 11:50 - bieg chłopców rocznik 2010/2009 – 800 m 

  • 12:00 - bieg dziewcząt rocznik 2008/2007 – 800 m 

  • 12:10 - bieg chłopców rocznik 2008/2007 – 1000 m 

  • 12:20 - bieg główny kobiet i mężczyzn (OPEN) – 2000 m 

Wręczenie dyplomów i nagród bezpośrednio po każdej kategorii biegowej.

Prawo startu w biegach mają tylko mieszkańcy gminy Serokomla!

O zmianach w regulaminie zawodów decyduje organizator.

 

12:30 POKAZ KADETÓW

 

Przyjazdy (na boisko przy ul. Zagumiennej) na godz. 10:00, odjazdy około godz. 13: 40 bezpośrednio po zakończonych pokazach zgodnie z zamieszczonym rozkładem.

 

Rozkład przyjazdów i odjazdów 

Przyjazd

Kurs

8:45 Serokomla

8:50 Bielany

8:52 Czarna

9::00 Zakępie

9:10 Józefów

9:20 Bronisławów Mały

9:25 Bronisławów Duży

9:30 Karolina

9:40 Wólka

9:45 Ruda

9:50 Serokomla (BOISKO SPORTOWE przy ul. Zagumiennej)

 

Odjazd

Kurs

13:40 Serokomla (BOISKO SPORTOWE przy ul. Zagumiennej)

13:45 Bielany

13:50 Czarna

13:55 Zakępie

14:00 Józefów

14:05 Bronisławów Mały

14:10 Bronisławów Duży

14:15 Karolina

14:20 Wólka

14:25 Ruda (wysiada Ruda Złodziejów)

14:30 Nowa Ruda

14:35 Talczyn

14:40 Wola Bukowska

14: 45 Serokomla



Rozkład przyjazdów i odjazdów 

 

Przyjazd

Kurs

8:45 Serokomla 

9:00 Charlejów

9:05 Poznań 

9:10 Pieńki

9:15 Serokomla Kol. Zachodnia

9:20 Serokomla ((BOISKO SPORTOWE przy ul. Zagumiennej)

 

 

Odjazd

Kurs

13:40 Serokomla ((BOISKO SPORTOWE przy ul. Zagumiennej)

13:45 Serokomla Kol. Zachodnia

13:55 Pieńki

14:00 Poznań

14:05 Charlejów

14:15 Serokomla

 

Rozkład przyjazdów i odjazdów 

 

Przyjazd

Kurs 

9:20 Serokomla

9:25 Wola Bukowska

9:35 Talczyn

9:40 Nowa Ruda

9:45 Ruda

9:50 Ruda Złodziejów

9:55 Serokomla ((BOISKO SPORTOWE przy ul. Zagumiennej)

 

Odjazd

Kurs

13:40 Serokomla (BOISKO SPORTOWE przy ul. Zagumiennej)

13:45 Bielany

13:50 Czarna

13:55 Zakępie

14:00 Józefów

14:05 Bronisławów Mały

14:10 Bronisławów Duży

14:15 Karolina

14:20 Wólka

14:25 Ruda (wysiada Ruda Złodziejów)

14:30 Nowa Ruda

14:35 Talczyn

14:40 Wola Bukowska

14: 45 Serokomla

 

Z A P R A S Z A M Y!!!

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie