Rozpoczęcie zajęć w Przedszkolu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 sierpnia 2021

Szanowni Rodzice,

Czas wakacji dobiegł końca :) Zajecia w Przedszkolu Publicznym w Serokomli rozpoczynają się w dniu 1 września. Dotyczy to wszystkich grup przedszkolnych - również 6 latków, króre rozpoczynają roczne przygotowanie przedszkolne.

W przedszkolu w dalszym ciągu obowiązuje "Procedura bezpieczeństwa w Zespole Szkół w Serokomli w okresie ograniczenia funkcjonowania placówki w zwiazku z COVID - 19". W związku z powyższym przypominamy o zakrywaniu ust i nosa w budynku, dezynfekcję rąk oraz zachowanie odległości. Nie dotyczy to dzieci przedszkolnych.

Prosimy o przyprowadzanie dzieci według ubiegłorocznego harmonogramu:

7:30 - dzieci zadeklarowane od 7:30

7:50 - 7:55 6 latki a/b

7:55 - 8:00 5 latki

8:00 - 8:10 4 latki

8:10 - 8:20 3 latki

Pozwoli to na sprawne odebranie dzieci i zapobiegnie tworzeniu się kolejek pod przedszkolem. Odbiór dzieci odbywa się zgodnie z zadeklarowanymi przez Państwa godzinami. O zadeklarowanej godzinie dzieci zostaną odprowadzone do szatni i przekazane rodzicowi.  Prosimy o punktualny odbiór dzieci. W przypadku konieczności wcześniejszego odbioru dziecka z przedszkola prosimy o kontakt z wychowawcą.

 

Stanowisko intendenta nie uległo zmianie, tak jak w roku ubiegłym zapraszamy do "starego wejscia" do Szkoły Podstawowej.

 

Z poważaniem,

Dyrekcja Zespołu Szkól w Serokomli

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie