Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Zespołu Szkol w Serokomli

Orlik przy budynku szkoły

Biegi Wolnościowe

Dnia 01 października 2022 r. (sobota) na boisku sportowym przy ul. Zagumiennej odbędą się BIEGI WOLNOŚCIOWE połączone z obchodami 83 Rocznicy Ostatniej Bitwy Wojny Obronnej 1939 Roku.

Celem w/w przedsięwzięcia jest:

  • Uczczenie pamięci i oddanie hołdu Gen. Franciszkowi Kleebergowi i jego Żołnierzom;
  • Upowszechnianie biegania jako najbardziej dostępnej formy rekreacji;
  • Popularyzacja sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych;
  • Promowanie zdrowego stylu życia; 
  • Umocnienie relacji międzypokoleniowych;
  • Promocja i integracja gminy.

BIEGI WOLNOŚCIOWE

               Program minutowy

  • 11:30 - Otwarcie zawodów 
  • 11:40 - bieg MALUSZKA DO RODZICA (3-latka) – 30 m
  • 11:50 - bieg SKRZATA (4-latka) – 50 m
  • 12:00 - bieg PRZEDSZKOLAKA (5-latka) – 80 m 
  • 12:10 - bieg PRZEDSZKOLAKA (6-latka) – 80 m
  • 12:20 - bieg dziewcząt rocznik 2015/2014 – 200 m 
  • 12:30 - bieg chłopców rocznik 2015/2014 – 200 m 
  • 12:40 - bieg dziewcząt rocznik 2013/2012 – 400 m 
  • 12:50 - bieg chłopców rocznik 2013/2012 – 400 m 
  • 13:00 - bieg dziewcząt rocznik 2011/2010 – 600 m 
  • 13:10 - bieg chłopców rocznik 2011/2010 – 800 m 
  • 13:20 - bieg dziewcząt rocznik 2009/2008 – 800 m 
  • 13:30 - bieg chłopców rocznik 2009/2008 – 1000 m 
  • 13:40 – bieg dziewcząt rocznik 2007- 2004 – 1000 m
  • 13:40 – bieg chłopców rocznik 2007- 2004 – 1500 m
  • 13:40 - bieg główny kobiet i mężczyzn (OPEN) – 2000 m 

Wręczenie dyplomów i nagród bezpośrednio po każdej kategorii biegowej.

 

Prawo startu w biegach mają TYLKO MIESZKAŃCY 

GMINY SEROKOMLA!

O zmianach w regulaminie zawodów decyduje organizator.

 

ZAPRASZAMY!!!

 

Przyjazdy (na plac szkolny przy ul. Zagumiennej) na godz. 9:50, odjazdy około godz. 14: 00 bezpośrednio po zakończonych biegach zgodnie z zamieszczonym rozkładem.

 

Rozkład przyjazdów i odjazdów 

 

Przyjazd

Kurs

8:45 Serokomla

8:50 Bielany

8:52 Czarna

9::00 Zakępie

9:10 Józefów

9:20 Bronisławów Mały

9:25 Bronisławów Duży

9:30 Karolina

9:40 Wólka

9:45 Ruda

9:50 Serokomla (plac szkolny przy ul. Zagumiennej)

 

Odjazd

Kurs

14:00 Serokomla (BOISKO SPORTOWE przy ul. Zagumiennej)

14:05 Bielany

14:10 Czarna

14:15 Zakępie

14:20 Józefów

14:25 Bronisławów Mały

14:30 Bronisławów Duży

14:35 Karolina

14:40 Wólka

14:45 Ruda (wysiada Ruda Złodziejów)

14:50 Nowa Ruda

14:55 Talczyn

15:00 Wola Bukowska

15:05 Serokomla

 

Rozkład przyjazdów i odjazdów 

 

Przyjazd

Kurs

8:45 Serokomla 

9:00 Charlejów

9:05 Poznań 

9:10 Pieńki

9:15 Serokomla Kol. Zachodnia

9:20 Serokomla ((plac szkolny przy ul. Zagumiennej)

 

Odjazd

Kurs

14:00 Serokomla ((BOISKO SPORTOWE przy ul. Zagumiennej)

14:05 Serokomla Kol. Zachodnia

14:10 Pieńki

14:15 Poznań

14:20 Charlejów

14:25 Serokomla

 

Rozkład przyjazdów i odjazdów 

 

Przyjazd

Kurs 

9:20 Serokomla

9:25 Wola Bukowska

9:35 Talczyn

9:40 Nowa Ruda

9:43 Ruda

9:45 Ruda Złodziejów

9:50 Serokomla (plac szkolny przy ul. Zagumiennej)

 

Odjazd

Kurs

14:00 Serokomla (BOISKO SPORTOWE przy ul. Zagumiennej)

14:05 Bielany

14:10 Czarna

14:15 Zakępie

14:20 Józefów

14:25 Bronisławów Mały

14:30 Bronisławów Duży

14:35 Karolina

14:40 Wólka

14:45 Ruda (wysiada Ruda Złodziejów)

14:50 Nowa Ruda

14:55 Talczyn

15:00 Wola Bukowska

15:05 Serokomla

 

Z A P R A S Z A M Y!!!