Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Zespołu Szkol w Serokomli

Orlik przy budynku szkoły

Godziny dostępności nauczycieli

GODZINY DOSTĘPNOŚCI  NAUCZYCIELI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

W ZESPOLE SZKÓŁ W SEROKOMLI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Nr sali

Godzina

  •  

Bagun Katarzyna

piątek

10

12.30-13.30

  •  

Bartczak Barbara

wtorek

p. naucz.

13.30-14.30

  •  

Boreczek Anna

czwartek

p. naucz.

14.20-15.20

  •  

Cąkała Renata

poniedziałek

biblioteka

14.00-15.00

  •  

Cierżyk Marcin

wtorek

p. naucz.

13.30-14.30

  •  

Drejka Danuta

wtorek

41

13.30-14.30

  •  

Frydrych Paweł

czwartek

p. naucz.

15.10-16.10

  •  

Gałązka Agnieszka

środa

38

14.20-15.20

  •  

Gruba Robert

poniedziałek

p. naucz

15.10-16.10

  •  

Izdebska Alina

czwartek

33

13.30-14.30

  •  

Jastrzębska Sylwia

poniedziałek

21

14.20-15.20

  •  

Jastrzębski Rafał

czwartek

p. naucz.

13.30-14.30

  •  

Jawoszek Anna

środa

50

13.30-14.30

  •  

Jakub Józwik

piątek

21

13.30-14.30

  •  

Jurkowska Barbara

środa

15

14.00-15.00

  •  

Kłoda Aneta

środa

13

16.00-17.00

  •  

Kociel Iwona

środa

36

13.30-14.30

  •  

Kociel Justyna

poniedziałek

49

14,00-15,00

  •  

Kozarska Elżbieta

wtorek

p. naucz.

14.00-15,00

  •  

Krasnodębska Anna

środa

34

14.20-15.20

  •  

Kurek Aldona

środa

10

12.00-13.00

  •  

Kusyk Cezary

poniedziałek

p. naucz.

15.10-16.10

  •  

Lipka Ewelina

poniedziałek

24

11.45-12.45

  •  

Lipka Józefa

piątek

p. naucz.

13.30-14.30

  •  

Łączek Małgorzata

poniedziałek

1/35

12.45-13.45

  •  

Niedziółka Hanna

poniedziałek

52

13.30-14.30

  •  

Ociesa Katarzyna

wtorek

20

13.00-14.00

  •  

Ociesa Krystyna

środa

sala gim/48

13.30-14.30

  •  

Pietruszka Barbara

czwartek

21

13.30-14.30

  •  

Pycka Izabela

wtorek

10

16.00-17.00

  •  

Sala Marzena

piątek

8

11.45-12.45

  •  

Sokołowska Magdalena

środa

33

13.30-14.30

  •  

Stępniak Danuta

wtorek

10

12.45-13.45

  •  

Stępniak Monika

czwartek

p. naucz.

13,30-14,30

  •  

Suska Monika

wtorek

21

14.20-15.20

  •  

Tarkawian Justyna

czwartek

23

13.30-14.30

  •  

Wachnik Ewelina

wtorek

21

15.10-16.10

  •  

Witek Elżbieta

wtorek

2

12.45-13.45

  •  

Witek Małgorzata

środa

30

14.20-15.20

  •  

Zajglic Ilona

poniedziałek

38

14.20-15.20

  •  

Zdunek Iwona

wtorek

p. naucz.

13.30-14.30